Podsumowanie Tygodnia

Witajcie, jak już wspominałem, Podsumowania wracają do regularnej publikacji, a teraz nadszedł czas, by streścić wydarzenia minionego tygodnia.

Tydzień rozpoczął się z głośnym przytupem, bo w skutek ostatnich afer i wychodzących na światło dzienne sekretów, Prezydent Gibson Kincaid, Prezydentem już nie jest. 13 czerwca Gibson Kincaid został odwołany przez Zgromadzenie Sojuszu.

Tego samego dnia pojawiła się informacja, że frakcja Evangeline’s Elite planuje budowę megashipa w systemie Shana Bei. By ten jakże ambitny plan się ziścił, potrzebna będzie pomoc pilotów, którzy mają dostarczać nadprzewodniki, komponenty komputerowe i membrany izolacyjne do systemu Shana Bei.

Zakończył się projekt Sagittarius Eye, który zakładał budowę wydrążonej w asteroidzie stacji kosmicznej. Do sukcesu tej inicjatywy walnie przyczyniła się społeczność pilotów, zresztą nie pierwszy raz.

Pamiętacie artykuł o firmie, która zakupiła 4 tysiące niewolników? Otóż doczekaliśmy się dalszego ciągu tej historii. Jak się okazało firma, która dokonała zakupu w rzeczywistości była zorganizowaną grupą, która bardzo aktywnie działa na rzecz likwidacji niewolnictwa w imperium. Do wspaniałomyślnego fortelu przyznała się organizacja Autonomy, która już wcześniej była znana z uwalniania niewolników (wprawdzie nigdy nie na taką skalę). 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.