Podsumowanie tygodnia

Witajcie po dość długiej przerwie. tak wiemy, że podsumowania nie było przez 3 miesiące, ale to się zmieni :P.

Tydzień rozpoczęliśmy od prośby Sagittarius eye o materiały do budowy stacji w asteroidzie, umiejscowionej w systemie Milese, zdaniem włodarzy lokalizacja jest urocza, ale ciekawe jest to, że firma ta nie posiada żadnego doświadczenia w budowie stacji kosmicznych.

Kolejnym hitem tygodnia, są rewelacje o tym jak były już admirał Yamato puścił farbę i powiedział, że zbrodnie jakich się dopuścił, były z rozkazu obecnego prezydenta sojuszu – Gibsona Kincaida. Mam wrażenie, że prezydentura naszego intryganta długo nie potrwa, a ostatnie czego teraz potrzebujemy to wojna domowa w Sojuszu.

Ostatnio w Imperium gruchneła wieść, że firma Tibery Construction masowo skupuje imperialnych niewolników do budowy oczyszczalni ścieków wody. Organizacja unchain, która walczy z niewolnictwem, z uwagi na ich wątpliwe traktowanie złożyła protest w tej sprawie.

I tym smutnym niestety akcentem musimy się pożegnać i mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym tygodniu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.