Problem z wyzwolonymi niewolnikami

Cztery tysiące imperialnych niewolników zostało pozostawionych na planecie Eotienses A3 po ich przymusowym uwolnieniu przez grupę wyzwoleńczą Autonomia.
Niezależna dziennikarka Gwendolyn Nash napisała na łamach Vox Galactica:
„Od momentu wyzwolenia na obrzeżach Port Isabelle, byli niewolnicy byli bez jedzenia, schronienia i jakichkolwiek środków do życia. Wielu z nich skarży się, że nie mogą wrócić do domu bez wypełnienia swojego kontraktu dzięki któremu mieli pospłacać swoje długi. ”
„W desperacji tysiące nowych bezdomnych przeniosło się do centrum miasta. Wiele budynków użyteczności publicznej, takich jak Imperial Museum of Culture, zostało przekształconych w prowizoryczne obozy, a wielu byłych niewolników żebrze na ulicach”.
„Policja i służby wsparcia próbują poradzić sobie z nieoczekiwanym napływem imigrantów. Już teraz doszło do kilku starć pomiędzy mieszkańcami miasta a wyzwolonymi. Można się spodziewać, że dopóki nie zostanie znalezione rozwiązanie problemu uwolnionych to takie incydenty prawdopodobnie się nasilą, ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.