Zamach czy awaria ?

Na pokładzie najważniejszej stacji należącej do Skrzydlatej Husarii – Maskelyne Vision, od kilku dni panują nieludzkie warunki. W związku z awarią wymienników ciepła temperatura wewnątrz tego Coriolisa niebezpiecznie zbliżyła się do 40 stopni Celsjusza. Do punktów medycznych zgłosiło się już ponad 200 osób z oznakami znacznego przegrzania organizmu.
Mieszkańcy radzą sobie z tym problemem na różne sposoby, jedni korzystają z usług lokali wyposażonych we własne systemy kontroli środowiskowej. Inni próbują w swoich mieszkaniach montować przenośnie jednostki klimatyzacyjne co z kolei prowadzi do dalszego podwyższenia temperatury w ogólnodostępnych przestrzeniach.
Starszy konserwator, Jan Makgiwer zapytany o sytuację dopowiedział:
„Pracujemy nad uruchomieniem ogólnego systemu kontroli, ale to jeszcze trochę potrwa. Awaria dotyczy prawie 40% wymienników ciepła, a w trakcie mojej pracy zawodowej nie spotkałem się jeszcze z tak dużą „naturalną” usterką.”
„Dodatkowo proszę wszystkich o rozsądek, nie montujcie tego szajsu kupionego na czarnym rynku, te klimatyzatory nie dość że gdzieś muszą oddać ciepło to dodatkowo mają takie zapotrzebowanie na energię, że zbliżamy się do granicy wydajności generatorów.”
Służby dochodzeniowe zainteresowały się całą sytuacją i prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn awarii.

Jedna odpowiedź na Zamach czy awaria ?

  • MAGNUM354  napisał(a):

    HKL chętnie dostarczy kilka tysięcy jednostek wody którą łatwo będzie zamienić w lód w zewnętrznej śluzie technicznej – wystarczy ją na chwile otworzyć.. 🙂
    Tylko niech ktoś z góry zezwoli na handel na stacji albo proszę o specjalne zadania w sali odpraw.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.