IISS zajmuje się problemem ex-niewolników

Imperialna Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego (IISS) podjęła się zatrzymania imperialnych niewolników, którzy wbrew swej woli zostali wyzwoleni na Eotienses A 3.
Kapitan Madoc Evander ogłosił:
 „Grupa zadaniowa IISS została wysłana do Port Isabelle, aby zająć się niepokojami społecznymi wynikającymi z uwolnienia 4000 imperialnych niewolników. Zostali oni wyzwoleni bez żadnego wsparcia finansowego i socjalnego. Oddziały aby przywrócić porządek z powodzeniem ulokowały w tymczasowych obozach wszystkie wyzwolone osoby.”
„Aresztowaliśmy także członków radykalnej grupy Autonomia, którzy walnie przyczynili się do całej sytuacji. Ich rzecznik, Garrett Kline, został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci, po tym jak zmiażdżył kilku byłych niewolników swoim statkiem, próbując uciec z tego obszaru. ”
„Jednocześnie z przyjemnością informuję, że wszelkie szkody wyrządzone w mieście są naprawiane, a dostęp do usług portowych jest wznawiany. Jak dotąd nie jesteśmy pewni, co zrobić z wyzwolonymi, ale trwają w tej kwestii rozmowy z władzami Port Isabelle oraz innymi przedstawicielami lokalnych liderów. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.