Podsumowanie tygodnia

Witajcie w podsumowaniu najciekawszych  wydarzeń minionego tygodnia, ostatni tydzień minął pod znakiem karteli i meta-alloys, ale o tym za chwilę.

A to dlatego, że Flota eksploracyjna Distant Worlds II uruchomiła stację badawczą i megaship, który został stworzony do tego samego celu. Megaship będzie wykonywał trasę wokół sześciu systemów w centrum galaktyki i będzie dokonywał jednego skoku co dwa tygodnie. Z kolei stacja orbitalna ma za zadanie zbierać dane z super-masywnej czarnej dziury w centrum galaktyki.

Teraz czas na pierwszy temat numeru, czyli oddanie się w ręce policji, a potem zamach na Jan Sandoval, mowa tutaj o założycielce jednego z największych karteli narkotykowych. Na początku zgłosiła się do centrali FIA, gotowa zeznawać przeciw swoim wspólnikom, po czym doszło do próby (nieudanej) zamachu na jej życie. Zdaniem oficerów FIA to tylko świadczy o autentyczności jej zeznań.

Nadszedł czas na drugi temat dzisiejszego wydania: deficytu meta-alloys. Materiał ten ma kluczowe znaczenie w produkcji broni AX i poszyć statków odpornych na pociski kaustyczne. Aegis research wskazuje, że przyczyną problemu może być nadmierna eksploatacja obecnych źródeł meta-alloys. Braki w podaży tych materiałów mogą wynikać z faktu, że Thargoidzki pąkle przestały je wytwarzać.

Ciąg dalszy serialu pt. Port Isabelle i wyzwoleńcy. Sytuacja w stolicy planety Eotienses A3, nie uległa poprawie, przy obecnej atmosferze to tylko kwestia czasu zanim dojdzie do poważniejszych zamieszek. Pomimo licznych darowizn dla wyzwoleńców, wciąż żebrzą na ulicach

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.