Przywódca kartelu narkotykowego oddaje się, w ręce władz

Jan Sandoval, znana jako założycielka niesławnego kartelu narkotykowego Red Family, z jakiegoś powodu postanowiła dobrowolnie oddać się w ręce FIA.

Agent wykonawczy Viola Trask podzieliła się z nami kilkoma słowami o tym nietypowym zdarzeniu:

„Nie jest niesłychanym, że kryminaliści czasami sami oddają się w nasze ręce w kwaterze głównej FIA na Olympus Village, lecz Sandoval jest jak dotąd najbardziej osławioną kryminalistką, która by tego dokonała.”

„Sandoval oswiadczyła, że chce zeznawać przeciwko wszystkim znaczącym członkom kartelu, taki czyn najpewniej doprowadzi do rozpadu kartelu. Sanodval została poddana aresztowi prewncyjnemu, a ja sama będę osobiście zajmowała się jej sprawą.”

Red Family jest powszechnie uzanym kartelem, zaopatrującym wiele systemów w nielegalne narkotyki. Obecnie mówi się, że Sanodval w hierarchii kartelu podlegała jedynie jego szefowi, Oberon’owi Church, który to jest jednym z najbardziej poszukiwanych kryminalistów w całej galaktyce.

Co w takim razie skłoniło dobrze prosperujacą założycielkę kartelu do wydania swoich współpracowników? Być może to zemsta, może zdrada, a może ktoś „zachęcił” Sandoval do wydania swoich ludzi?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.