Przywódczyni kartelu ujawnia nowe narkotyczne zagrożenie

Jan Sandoval, założycielka kartelu Red Family, ujawniła, dlaczego poddała się Federalnej Agencji Wywiadowczej.

Zdaniem agenta operacyjnego Violi Trask, Sandoval dostarczyła dowody, że Red Family opracowała przy użyciu inżynierii genetycznej nowy typ narkotyku, któremu nadano właściwości takie aby był znacznie bardziej uzależniający niż wszystkie inne substancje sprzedawane dotąd na czarnym rynku.

„Jasne jest, że taki narkotyk zrujnowałby miliardy istnień w przestrzeni federalnej” – powiedział Trask. „Sandoval widzi siebie jako bizneswoman, a nie jako masowego mordercę. Taka działalność jest niezgodna z jej zasadami. ”

„Sandoval wyjaśniła również, że nie udało jej się zapobiec sytuacji, w której lider kartelu Oberon Church wyprodukował nowy produkt, nie pozostawiając jej wyboru, jak tylko poprosić o pomoc właściwe władze. Za to należą się jej pochwały. ”

„Korzystając z dodatkowych informacji zawartych w tym zeznaniu, agenci FAW prowadzą już działania wymierzone przeciw Red Family. Jesteśmy przekonani, że możemy ostatecznie obalić to osławione kryminalne imperium zła. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.