Rozpoczyna się Festiwal Kulturalny w Sojuszu

Premier Edmund Mahon ogłosił rozpoczęcie Alliance Festival of Culture, serii wydarzeń odbywających się w siedmiu systemach.
Korespondent kulturalny Alliance Tribune, Corinne Macintyre, przedstawiła podsumowanie festiwalu:
„Ta siedmiotygodniowa trasa po Sojuszu rozpocznie się w Fine Art Emporium na Lave. Obiecano nam, że zostanie podkreślona szeroka gama osiągnięć artystycznych, rozrywki i historii ”.
„Oczywiście, na łamach Tribune będzie można zapoznać się dogłębnymi relacje z festiwalu”.
Premier był wyraźnie zadowolony z wprowadzenia Festiwalu Kultury, opisując go jako „świętowanie podnoszenia na duchu obywateli w tych trudnych czasach”. Spekuluje się, że Mahon ma nadzieję, że poprawi to chociaż trochę wizerunek rządu po ostatnich skandalach politycznych z udziałem Gibsona Kincaida.
Głównym punktem ceremonii otwarcia był hołd dla Megan Madigan, powszechnie uznawanej za jedną z najbardziej znaczących artystek wizualnych późnego 33 wieku. Jej najsłynniejsze dzieło, zatytułowane „Penance Street”, zostało utracone w tranzycie sześćdziesiąt lat temu. Uwielbiany obraz został uhonorowany nowoczesnymi reinterpretacjami kilkudziesięciu najlepszych artystów Lave’a.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.