Thargoidzi walczą o źródła meta-stopów

Zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu ekspansji ludzkiej w  pojawili się Thargoidzi. Liczne ataki na tym obszarze wskazują, że obcy bedą zawzięcie bronić miejsc z Barnaclami.
Profesor Alba Tesreau z Aegis Research powiedziała:
„Reprezentatywne frakcje Sojuszu, Imperium i Federacji udały się do mgławicy Witch Head Nebula, aby rozpocząć wysiłki kolonizacyjne. Wiele megashipów i gwiezdnych portów klasy Ocellus przybyło na ten obszar zgodnie z planem, by niedługo potem  spotkać się z wrogimi statkami Thargoidów. ”
Sytuacja ta, w połączeniu ze zwiększoną aktywnością Thargoidów w mgławicy Pleiades Nebula, sugeruje, że obcy zamierzają wypędzić ludzkość z regionów zawierających Barnacle. Tesreau szybko powtórzyła, że zapewnienie dostępu do źródeł meta-stopów ma ogromne znaczenie dla ludzkości.
„Wszystkie trzy supermocarstwa pilnie proszą o pomoc w odepchnięciu sił Thargoidów z mgławicy Witch Head Nebula” – powiedział Tesreau. „Bez wsparcia społeczności galaktycznej te pionierskie frakcje będą zmuszone do odwrotu, a istotne zapasy meta-stopów zostaną utracone”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.