Thargoidzi wrócili do Plejad

Thargoidzi w znacznych ilościach powrócili do Mgławicy Plejad, w przeciągu kilku godziny zgłoszono kilka stref konfliktów.

Profesor Alba Tesreau wydał nowe oświadczenie w imieniu Aegis Research:

„Siły Thargoidów, które niedawno wycofały się z systemów centralnych, po krótkiej nieobecności pojawiły się ponownie w Mgławicy Plejad. Wstępna analiza ich ruchów sugeruje subtelną zmianę w ich taktyce. Wierzę, że starają się umocnić swoją pozycję w swoim początkowym miejscu inwazji”.

„Znaczna liczba statków obcych zgromadziła się w systemie Maia. W obliczu zbliżającego się ataku, Palin Research Centre w celu ochrony wielu ważnych projektów badawczych podjęto decyzję o ewakuacji profesora Palina i jego personelu. Cała działalność w centrum badawczym została zatem zawieszona.”

„Niestety, transmisja wysłana z megashipu Palina -„Carson’s Spring”, wskazuje, że został on zaatakowany przez statki Thargoidów wkrótce po dotarciu na miejsce. Ponieważ siły bezpieczeństwa systemu działają na granicy swoich możliwości operacyjnych, wzywamy niezależnych pilotów, aby udali się do układu Maia i chronili Carson’s Spring. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.