Unchain kupuje Imperialnych Niewolników

Unchain, anty-niewolnicza organizacja charytatywna, oficjalnie wykupiła 4000 imperialnych niewolników, którzy zostali siłowo wyzwoleni na Eotienses A 3.
Księżniczka Aisling Duval, patronka organizacji, przekazała prasie następujące oświadczenie:
„Umowy wszystkich, którzy zostali wyzwoleni wbrew sobie zostały nabyte przez Unchain. Będą otoczeni odpowiednią opieką podczas prac nad budową nowej siedziby Unchain w Port Isabelle. Pozwoli im to spłacić swoje długi i ponownie stać się wolnymi obywatelami ”.
Księżniczka Aisling, naciskana przez dziennikarzy, kwaśno się uśmiechnęła i dodała:
„Doskonale zdaję sobie sprawę z ironii całej sytuacji: organizacja anty-niewolnicza zatrudnia imperialnych niewolników. Robimy to tylko po to, by zapobiec dalszemu cierpieniu w Port Isabelle i cofnąć część szkód spowodowanych przez Autonomy. Pozwólcie, że sprecyzuję: Jest to praktyczne rozwiązanie problemu stworzonego przez Imperium. ”
„Ustalony system służebności może wydawać się honorowy, ale – jak pokazują ostatnie wydarzenia – pozostawia ludzi podatnych na nadużycia i zaniedbania. Unchain pozostaje wierny swoim ideałom, zastępowaniu barbarzyńskiej praktyki niewolnictwa bardziej cywilizowanymi programami opieki społecznej i zatrudnienia. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.