Znaleziono alternatywne źródło meta-stopów

Dzięki wysiłkom Aegis Research potwierdzono, że Witch Head Nebula jest znacznym źródłem meta-stopów. Wiadomość ta poskutkowała podjęciem natychmiastowych pozwalających ustabilizować ludzką obecność na tym obszarze.
Aegis Research opublikowało następujące oświadczenie profesor Alby Tesreau:
„Po przeanalizowaniu dużej ilości danych eksploracyjnych, łaskawie dostarczonych przez galaktyczną społeczność, możemy potwierdzić, że Witch Head Nebula zawiera wystarczającą liczbę miejsc ze meta-stopami na to by zaspokoić ogromne zapotrzebowanie. Jestem przekonany, że te miejsca będą stanowić odpowiednią alternatywę dla wyczerpane źródeł w Pleiades Nebula.

Sojusz, Imperium i Federacja już wysłały swoje zespoły przygotowawcze do tego regionu. Każde supermocarstwo poprosiło galaktyczną społeczność o wsparcie swojej inicjatywy w dostarczeniu materiałów potrzebnych do konstrukci megashipów oraz Ocellus w Witch Head Nebula.

Mając na uwadze że źródło meta-stopów w Plejadach obecnie jest prawie całkowicie wyczerpane, niezależni kupcy odegrają kluczową rolę w zapewnianiu świeżych dostaw tego materiału.
Piloci, którzy chcą wziąć udział w którejkolwiek z trzech inicjatyw, będą mogli znaleźć dalsze informacje na oficjalnej tablicy z ogłoszeniami.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.