Gala teatralna i taneczna na Tionisla

Festiwal Kultury Sojuszu wkroczył właśnie w swój piąty tydzień, obecnie skupia się na szerokiej gamie spektakli teatralnych i tanecznych.

Tłumy gromadzą się w New Caledonia w systemie Tionisla, aby cieszyć się sztuką z kilkudziesięciu systemów gwiezdnych. Pokazy, od wyszukanych produkcji scenicznych po amatorskie recitale uliczne, oferowały klasyczne opery, pokazy cyrkowe, sztuki teatralne i wiele więcej.

Krytyk artystyczny Bryony Lindholm opublikował tę recenzję w Vox Galactica:

„Wiele z pokazów nie było niczym cudownym, ale mój osobisty faworyt, balet „Kości snów” sprostał moim oczekiwaniom. Wykonują go szkieletowi robo-tancerze wykonani ze złomu odzyskanego z cmentarza orbitalnego Tionisla. ”

„To poruszający portret nieludzkości, i jak większość publiczności, byłem we łzach pomimo – a może z powodu – braku żywych organizmów przedstawiających wielkie motywy żalu i straty”.

Festiwal Kultury Sojuszu będzie kontynuowany w przyszłym tygodniu w Alioth i będzie miał prezentację w Garden City Gallery.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.