Komandorzy napotkali nowy wariant Thargoidzkiego statku

W zeszłą niedzielę (tj. 25 sierpnia), całą galaktykę obiegły wieści o rzekomym odkryciu nowego wariantu Thargoidzkiego statku, któremu nadano nazwę „Orthrus”. Chwilę później, publicznie rozpowszechniły się autentyczne zdjęcia obcego. 

Obecnie obcy pojawia się tylko w pobliżu byłej bazy prof. Palina. Co dziwne, widocznie unika on walki i ucieka z przestrzeni powietrznej bazy, gdy jakikolwiek ludzki statek wkroczy w jej granice.

Skany przeprowadzone przez komandorów szwadronu AXI wykazały, że obcy w swoim wnętrzu posiada moduły bardzo podobne do ludzkich, takie jak Power Plant czy Frame Shift Drive, niespotykane jak dotąd w znanych nam wariantach Interceptorów. Według relacji świadków, Thargoid zdaję się posiadać w sobie masę technologii i może być w dużej mierze zbudowany z metali (co czyniłoby go całkowitym przeciwieństwem reszty Interceptorów, które składają się głównie z organicznych tkanek).

Zarówno Aegis jak i wszystkie galaktyczne mocarstwa milczą na temat obcego. Komadorzy natomiast stale sprzeczają się na temat tego jaki stosunek powinniśmy mieć wobec nowego Thargoida, jedni twierdzą, że powinniśmy zniszczyć go jak resztę, drudzy zaś, że skoro jest wobec nas neutralny to powinniśmy mu to odwzajemnić.

Cisza ze strony Aegis jest w tym wypadku bardzo niepokojąca, czyżby nie spodobało im się, że nowy wariant psuje zakorzeniony w umysłach ludzi koncept Thargoida-bezmyślnego mordercy? Zapewne niedługo się przekonamy.

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.