Kontrowersje na festiwalu filmowym

W systemie Leesti minął drugi tydzień Festiwalu Kultury Sojuszu, podczas którego nowa produkcja filmowa wywołała niewielkie kontrowersje.

Corinne Macintyre, korespondentka kulturalna Alliance Tribune, przedstawiła następujące informacje:

„Wielka feta sztuki filmowej odbyła się na stacji George Lucas, prezentując szeroką gamę tradycyjnych i interaktywnych mediów z kilkudziesięciu systemów.”

„Ale to bez wątpienia „Jedność”, dramat historyczny nagradzanego reżysera Hal Raskina był gwoździem programu. Przedstawia on założycieli Sojuszu Mic Turner i Meredith Argent jako rywali, którzy sfingowali swój romans, by zyskać poparcie polityczne. ”

„Duża ilość tradycjonalistycznych odbiorców – a nie tylko kilku krytyków – zakwestionowało sugestię, że miłość pary była fałszywa, podczas gdy inni uznali ją za odważną i wymagającą. Ale ta ożywiona debata nie przyczyniła się do osłabienia nastrojów na imprezie, która przyciągnęła tłumy ”.

Festiwal Kultury Sojuszu będzie kontynuowany przez następne pięć tygodni.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.