Powrót Mrugającego Kota

Słynny złodziej sztuki znany jako Mrugający Kot pojawił się ponownie w systemie Alioth podczas Festiwalu Kultury Sojuszu.

W szóstym tygodniu festiwalu w Garden City Gallery w Turner’s World odbywa się wystawa sztuk wizualnych. Zastosowano zaawansowane środki bezpieczeństwa, aby zapobiec powtórzeniu głośnego incydentu, który miał miejsce w czerwcu 3304 r., Kiedy to unikalne dzieło „Youscape” zostało skradzione ze skarbca galerii.

Lokalny korespondent Daron Warmack na łamach The Alliance Tribune napisał:

„Gdy pracownicy galerii zauważyli obraz wiszący w pustym wcześniej pokoju, byli zszokowani, rozpoznali bowiem „ Penance Street ”, dawno zaginione arcydzieło słynnej artystki Megan Madigan”.

„Eksperci potwierdzili, że jest to oryginalne dzieło sztuki, które zniknęło w tranzycie 60 lat temu. Na ścianie za obrazem odkryto także grafikę mrugającego kota. ”

„Mrugający kot zwrócił jeden z największych skarbów sztuki Sojuszu – być może jest to jego osobisty wkład w festiwal, a może raczej akt pokuty”.

Festiwal Kultury Sojuszu zakończy się w przyszłym tygodniu w systemie Diso.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.