Festiwal Kultury Sojuszu zbliża się ku końcowi

Festiwal Kultury Sojuszu wkroczył w ostatni tydzień z galą jedzenia i picia na planecie Birmingham w systemie Diso.

Corinne Macintyre, korespondentka kultury dla Alliance Tribune, donosi:

„Ulice miasta zastawione są straganami oferującymi szeroki wybór jedzenia. Oferowane są rozmaite potrawy z domowych receptur włączając w to lokalną specjalność: Diso Ma Corn, a także przysmaki, takie jak pieczone greeble. Koneserzy napojów próbowali wszystkiego od Ethgreze Tea Buds po Leestian Evil Juice, a wielokondygnacyjny bar koktajlowy sponsorowany przez gorzelników Lavian Brandy przyciągnął biesiadników. Niestety na Festiwalu zabrakło jedynego w swoim rodzaju napitku, Świńskiego Ryja. Organizatorzy zapytani o przedstawicieli producenta tego alkoholu nabierają wody w usta i odmawiają komentarzy.”

„Mimo że niektóre firmy mają trudności z pozyskiwaniem składników, po niższych niż oczekiwano zbiorach w niektórych systemach, z tego wydarzenia korzystają miliony głodnych gości.”

Aby uczcić zakończenie siedmiotygodniowego festiwalu, premier Edmund Mahon ogłosił:

„Chciałbym szczerze podziękować wszystkim, którzy pomogli uczynić Festiwal Kultury Sojuszu wielkim sukcesem. Mogliśmy cieszyć się niesamowitą sztuką, słyszeliśmy piękną muzykę i doświadczyliśmy wspaniałego teatru w ostatnich tygodniach. Przypomniano nam, jak różnorodne i kolorowe mogą być wspólne kultury Sojuszu. Artyści i twórcy z całej galaktyki są zaproszeni do uczynienia z Sojuszu swojego domu i dalszego wzbogacenia tego tętniącego życiem społeczeństwa. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.