Rockforth Corporation sprzedaje nowy nawóz

W odpowiedzi na rosnące obawy dotyczące niskich zbiorów w kilku systemach Rockforth Corporation wypuszcza na rynek nowy nawóz rolniczy.

Rex Whitlock, dyrektor marketingu firmy, przekazał akcjonariuszom następujące oświadczenie:

„Jesteśmy w Rockforth głęboko zaniepokojeni najnowszymi doniesieniami o słabych plonach podstawowych. Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić, że łańcuchy dostaw żywności nie zostaną naruszone. ”

„Nasz nowy nawóz EX7 został syntetycznie ulepszony w celu wzbogacenia gleby, zwiększenia makroskładników odżywczych i wspierania wzrostu na wszystkich rodzajach pól uprawnych. Nadaliśmy priorytet temu rozwojowi i jesteśmy przekonani, że pomoże to zminimalizować ryzyko przyszłych niedoborów żywności. ”

„Dystrybucja nawozu rozpoczęła się w Marshall Dock w systemie Riedquat. Zachęcamy handlowców do korzystania z naszych cen promocyjnych. ”

Wielu rolników już zaczęło stosować nowy nawóz, co dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa skomentował:

„Istnieją uzasadnione obawy, że chęć szybkiego wprowadzenia na rynek tego nowego produktu może poskutkować tym, że Rockforth może nie spełnić wszystkich wymogów prawnych. IAA zażądała zatem ścisłej regulacji dystrybucji nawozu, dopóki nie będzie można zweryfikować pełnej zgodności. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.