Rolnicy przewidują słabe żniwa

IAA (międzysystemowa organizacja rolnicza) ogłosiła, że plony w kluczowych lokalizacjach będą poniżej średniej.

Dr. Genevieve Kane, w imieniu organizacji opublikowała następujące oświadczenie:

„Ostatnie raporty z dwóch głównych rolniczych planet, Diso i Orerve, wskazują, że tamtejsze zbiory wyraźnie spadły w stosunku do ostatnich miesięcy.”

„Szersza analiza danych sugeruje, że plony w kilku innych systemach, również mogą nie wynieść przewidywanych ilości. Prowadzimy dochodzenie w sprawie spadków produkcji żywności.”

„Żeby zapobiec niedoborom odczuwalnym przez konsumentów, IAA szuka rozwiązań, by zwiększyć żyzność pól wykorzystywanych do użytku lokalnego.  Obejmują one nowo zaproponowane zabiegi syntetyczne, które, mamy nadzieję, zwiększą trwałość najważniejszych zbiorów.”

Obecną sytuację dało się odczuć podczas tygodnia kulinarnego Festiwalu Kultury Sojuszu, kiedy to wydarzenia z Diso spowodowały trudności w dostawie świeżych składników. Kolejne raporty wskazywały jednak, że to nie jest nic wyjątkowego w przestrzeni Sojuszu.

Jedna odpowiedź na Rolnicy przewidują słabe żniwa

  • Anonimowy  napisał(a):

    a nie pól który były do tej pory przeznaczone pod hodowlę pszczół?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.