Skokowy wzrost sprzedaży Rockforth Corporation

Ceny akcji Rockforth Corporation wzrosły po sukcesie komercyjnym ich najnowszego nawozu.
Ponieważ kluczowe systemy rolnicze  w ciągu ostatnich kilku tygodni zgłaszają liczne problemy z uprawami, wielka korporacja wykorzystała zapotrzebowanie rolników na nowe metody wspomagania rolnictwa. Sprzedaż nawozów Rockforth przekroczyła wszelkie oczekiwania.
Dyrektor marketingu Rockforth, Rex Whitlock, podał następujące oświadczenie:
„Uważam, że nasze wieloletnie przywiązanie do jakości odegrało niemałą rolę w sukcesie tego produktu. Od momentu powstania Rockforth Corporation wdraża najnowocześniejsze technologie rolnicze ”.
„Ciężko pracujący rolnicy zbagający się z problemami wymagają naszego wsparcia, a my zobowiązaliśmy się sprostać ich potrzebom. Jestem przekonany, że nawóz EX7 pomoże i zredukuje ich wszelkie dalsze straty. ”
W międzyczasie dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa wielokrotnie apelował o ograniczenia dystrybucji.
„Nasz dział zgodności regularnie komunikuje się z przedstawicielami Rockforth, ale nie otrzymaliśmy jeszcze wymaganej dokumentacji.”
„Czasami te sprawy trwają oczywiście dłużej niż oczekiwano. Jednak dopóki prośba nie zostanie spełniona, ponownie nalegamy na ostrożność w handlu najnowszym towarem Rockfortha. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.