Grupa bojowników odpowiedzialna za zarazę

Ekstremistyczna grupa z systemu Kappa Fornacis jest odpowiedzialna za skażony nawóz, który spowodował powszechne niedobory upraw.

Gino Borstein wygłosił to oświadczenie w imieniu Komisji ds. Plagi badającej pochodzenie zarazy:

„Nasze dochodzenie potwierdziło, że grupa aktywistów znana jako Scythe of Panem zinfiltrowała zakłady produkcyjne Rockforth Corporation w systemie Riedquat. Członkowie grupy zanieczyścili nawóz EX7 środkiem syntetycznym przeznaczonym do gnicia materii roślinnej. ”

Ostatnie wysiłki społeczności galaktycznej prawie wyeliminowały nawóz EX7. Ale Borstein ostrzegł, że członkowie Scythe of Panem po odkryciu powiązania stali się wrogo nastawieni.

„Przesłany manifest tej grupy głosi że była to zemsta za kampanię Federacji w 3301 mającą na celu zniszczenie narkotyku rekreacyjnego zwanego Onion Head. Wiązało się to z bombardowaniem orbitalnym roślin cebulowych na Panem przy użyciu biocydów o strukturze genomowej podobnej do zarazy. Prawdopodobnie aktywiści wykorzystali te biocydy jako podstawę swojego syntetycznego środka ”.

„Wkrótce po tym, jak zlokalizowaliśmy komórki Scythe of Panem w systemie Quator, ich bardziej bojowi członkowie zareagowali niesprowokowaną przemocą. Miejscowi obywatele są teraz zagrożeni działaniami wojennymi i proszenie o zachowanie środków bezpieczeństwa ”.

Próbę zneutralizowania aktywistów prowadzi frakcja Bruthanvan Co, która poprosiła o wsparcie taktyczne ze strony społeczności galaktycznej.

Niezależni piloci, którzy niszczą statki Scythe of Panem w systemie Quator, zostaną hojnie nagrodzeni przez Bruthanvan Co. Kampania potrwa od 22 do 28 października 3305.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.