Niedobory żywności mogą spowodować niepokoje

Ostatni apel towarowy, spowodował niepokoje w kilku systemach. Ludność obawia się, że rządy nie są w stanie poradzić sobie z klęską nieurodzaju.

Vox Galactica opublikowała raport z badań wykonanych przez Adalyn Cross:

„Występujący na masową skalę nieurodzaj spowodował, że zakładana dostępność jedzenia drastycznie spadła w części systemów. Z kolei to spowodowało znaczące podwyższenie cen, paniczne zakupy  i masowy skup – wszystko to tylko spotęgowało problem”

„W kilku systemach, które zostały najbardziej dotknięte niedoborami, jak na przykład: Birmingham i Simpson’s Eden, mieszkańcy wychodzą na ulice i domagają się odpowiedzi od władz. Jednakże gdy dostawy żywności zostaną rozdysponowane jeszcze zanim gdziekolwiek trafią, to wydaje się, że niewiele można zrobić, by ich uspokoić. 

Nathaniel Lopez z Galactic Welfare Trust, organizacji charytatywn, przekazał następujące oświadczenie:

„Rodziny o niedużym przychodzie i ci, którzy są od nas zależni, zostali najbardziej dotknięci brakami w żywności. Nasza organizacja rozdaje kartridże z substancjami odżywczymi, jednakże skala problemu przyćmiewa nasze wysiłki. Miliardy ludzi są zagrożeni głodem, jeśli nie znajdziemy rozwiązania.”

„Wzywamy producentów jedzenia, by pomogli rozwiązać problem obniżając ceny. Do tych, którym zależy na szybkim zarobku, bądźcie ostrzeżeni – możecie przyłożyć rękę do śmierci głodowej wielu osób.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.