Obiecująca metoda leczenia zarazy

Społeczność galaktyczna została poproszona o wsparcie inicjatywy, która mogłaby przeciwdziałać zarazie niszczącej uprawy w setkach systemów.

Ponieważ patogen zarazy występuje w zamieszkałej przestrzeni, Międzygwiezdne Stowarzyszenie Rolnictwa(IAA) zdecydowało się kontynuować kontrolowaną dystrybucję obiecującej nowej metody leczenia agronomicznego.

Dr Genevieve Kane z IAA udzielił dalszych informacji:

„Od momentu wykrycia zarazy nasi naukowcy współpracują z zespołami badawczymi Rockforth Corporation w celu opracowania skutecznego przeciwdziałania. Doceniamy pełną współpracę przedstawicieli Rockforth Corporation w tym przedsięwzięciu. ”

„Dzięki równie istotnemu wkładowi Vandermeer Corporation, jak i Neomedical Industries, opracowaliśmy leczenie agronomiczne, które powinno odwrócić skutki choroby”.

„Priorytetem jest transport leczenia do systemów Diso i Orerve, które były jednymi z pierwszych, które zostały spustoszone przez zarazę. Jeśli te podstawowe ośrodki rolne znów staną się rentowne, możemy przystąpić do ożywienia produkcji roślinnej w kolejnych systemach. ”

Leczenie agronomiczne można teraz pobierać z następujących rynków:

Conway City, Ltt 4961
George Lucas, Leesti
Thomson Orbital, Lansbury
Cousin Ring, Tjindjin
Margulis Station, CD-44 10336
Nourse City, Esumindii

Niezależni handlowcy zostali poproszeni o dostarczenie agronomicznego leczenia do Shifnalport w systemie Diso i Watson Station w systemie Orerve.

Inicjatywa ma trwać od 24 do 30 października 3305. Jeśli ostateczne cele zostaną osiągnięte wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.