Patogen unieszkodliwiony

Opracowane niedawno przez Międzygwiezdne Stowarzyszenie Rolnictwa (IAA) leczenie agronomiczne okazało się skuteczne przeciwko niszczycielskiej zarazie upraw.

Leczenie rozpowszechniono w ramach inicjatywy skupionej na systemach Diso i Orerve. Dzięki podjętym działaniom społeczności rolnicze na planetach w obu systemach powoli dochodzą do siebie.

Dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa przekazał mediom następujące oświadczenie:

„Dzięki heroicznym wysiłkom społeczności galaktycznej możemy potwierdzić, że leczenie agronomiczne działa doskonale na zainfekowanych terenach uprawnych. Aktywny odczynnik wyeliminował zmutowany patogen zarazy w ciągu kilku godzin, ułatwiając odzyskiwanie żywych upraw. ”

„Dlatego IAA może śmiało stwierdzić, że bezpośrednie zagrożenie niedoborem żywności zostało powstrzymane, a dostawy żywności uzupełniają utracone zapasy. Masowa produkcja składników leczenia agronomicznego już się rozpoczęła i wkrótce będzie dostępna w całej galaktyce. Będziemy mogli przeciwdziałać zarazie, gdziekolwiek się pojawi. ”

Piloci, którzy przyczynili się do którejkolwiek z inicjatyw, mogą teraz odbierać nagrody odpowiednio z Shifnalport w systemie Diso i Watson Station w systemie Orerve.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.