Współpraca supermocarstw w celu zbadania zarazy

Trzy supermocarstwa utworzyły komisjęy w celu prześledzenia źródła zarazy, która niszczy uprawy na kluczowych światach rolniczych.


Rozwój został opisany przez dziennikarza Adalyn Cross dla Vox Galactica:

„Wiemy, że nawóz Rockforth spowodował zaawansowany rozkład, który dotknął tak wiele upraw, ale jego specyfika nadal pozostaje niejasna. Czy felerny nawóz był wynikiem przemysłowego błędu produkcyjnego, czy może sabotażu konkurencyjnej firmy? Czy istnieją dowody na celowy wyrządzenie krzywdy mieszkańcom systemów centralnych? ”

„Przy miliardach obywateli borykających się z brakiem żywności departamenty wszystkich trzech supermocarstw współpracują w celu ustalenia źródła zarazy i powstrzymania jej postępu. Szybkość rozprzestrzeniania się plagi jest szczerze mówiąc oszałamiająca. ”

Rex Whitlock, dyrektor marketingu w Rockforth Corporation, wydał następujące oświadczenie:

„Ten rozwój wydarzeń był szokiem dla wszystkich w Rockforth. Nasz nawóz EX7 przeszedł wiele rygorystycznych testów i skutecznie zwiększył wydajność upraw w kontrolowanych eksperymentach, dlatego nie mamy wyjaśnienia jego katastrofalnych skutków. ”

„Chcielibyśmy uspokoić klientów i akcjonariuszy, że w pełni współpracujemy przy dochodzeniu”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.