Zaraza mutuje

Patogen wprowadzony do upraw przez zanieczyszczony nawóz EX7 wykazywał oznaki samowystarczalności, potencjalnie zagrażając uprawom w tysiącach systemów.

Główny badacz Mason Chu z Vandermeer Corporation stwierdził:

„Udana inicjatywa zniszczenia skażonego nawozu Rockforth oznacza, że ​​nie stanowi on już zagrożenia dla pól uprawnych. Ale nasze badania sugerują, że zaraza może przetrwać niezależnie od nawozu. ”

„Ten nowy patogen jest agresywny, bardzo odporny na dostępne pestycydy i trudny objęcia kwarantanną. Jeśli nie zostanie odpowiednio powstrzymany, zaraza może stać się pełnoprawną plagą, która zniszczy zapasy żywności, gdziekolwiek się rozprzestrzeni. ”

„Testujemy szereg potencjalnych metod leczenia, w tym niektóre radykalne metody sugerowane przez zespoły z Neomedical Industries. Jeśli szczęście się do nas uśmiechnie, możemy być w stanie bezpośrednio zwalczyć patogen. ”

W pokrewnych wiadomościach pojawiło się wiele spekulacji na temat Scythe of Panem, ekstremistycznej grupy, która stworzyła zarazę. Swój pogląd wygłosił Zander Lachance, przedstawiciel Koalicji na rzecz Legalizacji Onion Head:

„Właściwie wiemy o poglądach Scythe of Panem już od kilku lat. Zawsze mieli obsesję na punkcie zwrotu pieniędzy za masowe zniszczenie upraw Onion Head w 3301 roku. Ale w ciągu ostatniego roku przyciągnęli do siebie agresywnych antykapitalistów, którzy zaczęli naciskać, by wyrządzić poważne szkody ekonomiczne jako zemstę za Kappa Fornacisa. Wygląda na to, że nowy członkowie tej organizacji byli bardziej przekonujący niż nam się wydawało. ”

„Szkoda, że ​​działania te wzmocnią negatywne stereotypy wokół Onion Head. Mamy tylko nadzieję, że ci z nas, którzy opowiadają się za jej leczniczymi właściwościami, nie zostaną zagłuszeni przez przeciwników legalizacji dla których działania Scythe to woda na młyn ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.