Federacyjny dom dla mieszkańców Golcondy

Federacja wygrała rywalizację z Imperium o zapewnienie ludności Golcondy stałego domu.

Obie kampanie uzyskały wsparcie społeczności galaktycznej, ale inicjatywa stworzenia nowej orbitalnej placówki dla mieszkańców statku generacji okazała się ostatecznie bardziej popularna niż budowa portu planetarnego.

Oficjalna wiadomość od Golcondy potwierdziła, że koloniści byli pod wrażeniem sukcesu supermocarstwa i zgodzili się na migrację do placówki po jej zakończeniu. Placówka otrzyma nazwę Forester’s Choice, aby uhonorować kapitana Golcondy, Jonathona Forestera.

Załoga Golconda zaakceptowała również status partnera federalnego, zachowując jednocześnie swoją autonomię.

Kongresman Harlan Turk oświadczył:

„Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować nowy start społeczeństwu potomków przodków Federacji. Ich wyjątkowa kultura będzie nadal kwitnąć wśród gwiazd w placówce, która cieszy się ochroną federalną. ”

Cesarska senator Ava Cornelius wysłała wiadomość do kapitana Forestera i jego załogi. Przyznała rozczarowanie decyzją Golcondy, ale życzyła kolonistom pokoju i pomyślności na przyszłość.

Zwolennicy kampanii imperialnych i federalnych mogą teraz odbierać wyjątkowe nagrody z odpowiednich megashipów w systemie Upaniklis.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.