Golconda otrzymuje istotną pomoc

Inicjatywa w systemie Upaniklis polegająca na dostarczeniu statkowi pokoleniowemu Golconda niezbędnych dostaw zakończyła się powodzeniem.

Otrzymaliśmy następujące oświadczenie Itsuko Harada z Upaniklis Vision Incorporated:

„Szczerze dziękuję wszystkim handlowcom, którzy dostarczali leki i zapasy ratunkowe, a także odważnym pilotom, którzy chronili te przesyłki przed pirackimi napadami. Transport towarów do Golconda już się zakończyły, a mieszkańcy tego statku przyjęli go z wdzięcznością. ”

Zapasom medycznym towarzyszyli przedstawiciele Międzygwiezdnej Organizacji Zdrowia, którzy doradzali kolonistom w sprawie ich wykorzystania. Lider zespołu dr Ivan Johansen skomentował:

„Nasze środki przeciwwirusowe są znacznie bardziej zaawansowane niż te na Golconda, a wczesne wskazania sugerują, że pacjenci dobrze reagują na leczenie. Mamy nadzieję, że powstrzymaliśmy wybuch tego, co kolonia nazywa „marnotrawnym pocałunkiem”.

Raporty osób z władz Upaniklis wskazują, że komunikacja z Golcondą stała się częstsza, szczególnie w odniesieniu do postępu technologicznego. Relacje w lokalnych mediach podsyciły publiczne spekulacje, że koloniści powinni porzucić swój starożytny statek i założyć nowy dom w systemie.

Piloci, którzy brali udział w kampanii, mogą teraz odbierać nagrody z Fozard Port w systemie Upaniklis.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.