Kamcha News: Statek więzienny w systemie

Już dzień po przybyciu do Kamcha jednostki specjalnej HSP, w wyniku podjętych przez nią działań do układu przybyła jednostka więzienna. 
KAM-740, megaship klasy Alcatraz stacjonuje na odległej orbicie naszej ziemskiej planety. Jego obecność to potwierdzenie podjęcia intensywnych działań stabilizacyjnych, dzięki jego usługom będzie można w szybki sposób izolować pochwyconych przestępców.
Dwóch lokalnych watażków: „Śliski Joe” oraz „Solniczka”  już zostało dostarczonych na pokład, tam w trybie przyspieszonym zostali osądzeni i osadzeni. Poskutkowało to nieudanym atakiem innych kosmicznych piratów, jednakże była to próba z góry skazana na niepowodzenie. Jedynym jej efektem było zajęcie kilku kolejnych cel.

Z informacji jakie otrzymaliśmy bezpośrednio od HSP w drodze do Kamcha jest także drugi statek penitencjarny KAM -998  klasy Lichfield, powinien on dotrzeć do układu w przeciągu 24 godzin.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.