Kamcha News: Tarcia pomiędzy imperialnymi

Pod koniec zeszłego tygodnia doszło do kilkunastu incydentów zbrojnych pomiędzy dwiema „cesarskimi” frakcjami: Kamcha Limited oraz Kamcha Citizens of Tradition. Obecnie działania prowadzone przez oba ugrupowania można  nazwać cichym konfliktem. Nie jest to wojna w pełnym tego słowa znaczeniu bo żadna ze stron nie otrzymała aprobaty działań przez swoich patronów z Achenar.

Przedstawiciel KCT zapytani o przyczyny walk odpowiedział: „To tylko małe nic nie znaczące potyczki, tak jak rywalizacja rodzeństwa w domu. Nie ma się czym przejmować”. Rzecznik Kamcha Limited w żaden sposób nie odniósł się do pytania.
Nieoficjalne źródła donoszą, że zarzewiem konfliktu jest zaginięcie konwoju składającego się z dziesięciu jednostek Type-9 należących do Kamcha Limited. Zgodnie z dokumentacją były one wynajęte przez KCT do transportu materiałów produkcyjnych pozyskiwanych na trzeciej planecie układu. Samo zaginięcie niestety nie jest czymś niespotykanym, pomimo starań sił policyjnych, i nie mogło by być przyczyną wybuchu konfliktu pomiędzy dwiema imperialnym frakcjami. Problemem natomiast jest fakt, że już po zgłoszeniu zaginięcia takie same jednostki transportowe o tych samych transponderach widziano na pokładzie Jeschke Beacon.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.