Mali twardziele

W kwietniu 2019 roku sonda kosmiczna Bereszit wysłana z Ziemi rozbiła się o powierzchnie Srebrnego Globu. Pasażerami urządzenia były niesporczaki, które były w nim umieszczone za sprawą Arch Mission Foundation. 
Była to organizacja mająca za cel zdeponowanie części dziedzictwa ludzkości w różnych miejscach poza Ziemią. Tak aby po naszej cywilizacji pozostał jakikolwiek ślad w przypadku gdyby kolebkę ludzkości dotknęła jakaś globalna katastrofa. Jak dobrze wiem obecnie takie takie depozyty nie są już potrzebne, ale przy okazji jednej z misji badań geologicznych wydobyto szczątki sondy wraz ze znajdującymi się w nich pasażerami. Minęło prawie 13 stuleci a ci mali twardziele siedzą sobie w tym niesprzyjającym środowisku i czekają na odrobinę wody, a gdy tylko ją dostaną zaczynają swój taniec życia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.