Odkryto zamieszkany statek pokoleniowy

W systemie Upaniklis odkryto statek generacyjny z żywą populacją.
Sygnał sos ze statku został początkowo odebrany przez posterunek nasłuchujący. Piloci prowadzący śledztwo z zaskoczeniem stwierdzili, że starożytny statek – zidentyfikowany jako Golconda – dryfował w niezamieszkanym regionie przestrzeni wokół Upaniklis B.
Statki pokoleniowe są ogromnymi, samowystarczalnymi jednostkami z epoki przed hipernapędem, zaprojektowanymi do dostarczania potomków ich pierwotnych załóg do niezamieszkanych systemów. Wprowadzony na rynek w 22 wieku, Golconda przetrwał ponad tysiąc lat jako dom samodzielnego społeczeństwa.
Uważa się jednak, że przestarzałe systemy podkładowe statku walczą o zaspokojenie potrzeb załogi. Mieszkańcy zgłosili brak materiałów konserwacyjnych i środków medycznych, które stały się bardziej istotne z powodu wirusa panoszącego się na tej jednostce.
Itsuko Harada z Upaniklis Vision Incorporated wydał następujące oświadczenie:
„Ci wędrowcy całkowicie odłączeni od reszty ludzkości przebyli niewiarygodne odległości. To szczera desperacja zmusiła tych dumnych ludzi do wezwania pomocy – choroba zwana „zgubnym pocałunkiem” rozprzestrzenia się pośród tej społeczności, a w zamkniętym otoczeniu jej skutki mogą okazać się katastrofalne ”.
„Zrozumiałe jest, że mieszkańcy Golcondy niechętnie wychodzą z domu lub wchodzą w interakcje z resztą galaktyki, przynajmniej obecnie. Jednak z wdzięcznością przyjęli naszą ofertę dostaw materiałów medycznych i oraz innych produktów. ”
Handlowcy proszeni są o dostarczanie podstawowych leków, leków zaawansowanych, aluminium, kompozytów ceramicznych i półprzewodników do Fozard Port  w systemie Upaniklis. Upaniklis Vision Incorporated oferuje również wypłaty nagród na jednostki likwidujące piratów w tej okolicy.
Inicjatywa ma trwać od 8 do 14 listopada 3305. Jeśli ostateczne cele zostaną osiągnięte wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.