Prezent od Golcondy

Mieszkańcy statku pokoleniowego Golconda przekazali władzom systemu Upaniklis swoje wyrazy wdzięczności za otrzymaną pomoc.

Wraz z podziękowaniami przekazano prezent, wykwintny alkohol Apa Vietii, który jest destylowany na pokładzie Golcondy od wiele stuleci. Towarzysząca nota wyjaśnia, że technika produkcji pozostała w dużej mierze niezmieniona od 22 wieku.

Analiza napoju potwierdziła, że jest on bezpieczny do spożycia, chociaż nic nie wiadomo na temat surowców ani procesu destylacji.

Jak dotąd bardzo niewiele osób próbowało Apa Vietii, ale słynny smakosz i krytyk Giles Cappelleo został zaproszony do oceny trunku:

„Cóż, to prawdziwa rozkosz – doświadczyć niespotykanej wcześniej libacji! Apa Vietii wytrawnym smakiem delikatnie orzeźwia podniebienie, ale po połknięciu zapewnia mocne uderzenie zmysłom. Jeśli kiedykolwiek stanie się powszechnie dostępny, koneserzy na całym świecie z pewnością go będą uwielbiać. Załoga Golconda siedzi na potencjalnej kopalni złota! ”

Antropolog, profesor Elizabeth Perez z Orion Independent University skomentowała wydarzenie:

„To znaczący gest ze strony społeczeństwa, które bardzo niechętnie wchodzi w interakcje z osobami z zewnątrz. Chociaż ich izolacjonistyczne nastawienie pozostaje niezmienne, oferowanie Apa Vietii można interpretować jako początek programu wymiany kulturalnej przed ponownym przyłączeniem się do cywilizacji. ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.