Prosiaki na szczycie

Nie minęło wiele czasu od ostatnich doniesień z Collins Market, gdy kolejna grupa nieodpowiedzialnych pilotów wznowiła atak na magazyn materiałów wybuchowych.

Powiedział, że prosiaki chcą się zabawić… A to zwykłe świnie były! – krzyczy Viola bin Katar vel Grypa – Miał minę wściekłego, złego psa, ale głosik taki wspaniały… że uwierzyłam i że mnie zabierze i że… i że >RYYYYK<


Stary wyga BadDog uwiódł sekretarkę biura Davida Jensena, burmistrza Collins Market, by zdobyć pozwolenie na cyt: „Swawole i ja chromolę!” na planecie HR 8444 3. Z relacji świadków wiemy, że Viola nie miała szans, gdyż BadDog wykorzystał swój trick związany z wypuszczeniem feromonów podczas tańca z gwiazdami… cokolwiek by to nie oznaczało.

Ostatecznie grupa wieprzowiny postanowiła powtórzyć wyczyn kretynów z wcześniejszego wydarzenia i zawalczyć o punkty lądowania na konkretnym garbie mocno zniszczonego magazynu. Jak zwykle nie obyło się bez deformowania konstrukcji, a do burmistrza Jensena zaczęły wpływać pytania, czy to już na stałe i czy to jest część corocznego audytu bezpieczeństwa.

„Zabawa” mogła skończyć się szybko i bezboleśnie, gdyż konstrukcja magazynu została wzmocniona, niemniej imprezowicze postanowili zabawić się w Kukuczkę i zdobyć najwyższy szczyt na HR 8444 3… niektórym się to udało.

Z ogromnym zniesmaczeniem podziwiamy osiągnięcie… trochę jak zjedzenie koziego bobka… Podziwiamy i jesteśmy zniesmaczeni jednocześnie. Tego chcieliście prosiaki?! Tego?!

Z OSTATNIEJ CHWILI! Jeden z oficerów TWH wykorzystał SRV swoich podwładnych jako „kręgle”! Doszło do tragicznych wypadków, ale za mało tragicznych, by o tym pisać, więc luz!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.