Rockforth Corporation bije się w pierś.

Dyrektor naczelny Rockforth Corporation wyraził ubolewanie z powodu roli firmy w dystrybucji patogenu zarazy, który spustoszył uprawy w setkach systemów.
W oświadczeniu dla mediów Sylvia Rockforth podkreślała fakt że brak właściwego nadzoru nad produkcją nawozu EX7 był „anomalią”, niezgodną z „tradycyjnym naciskiem firmy na jakość i bezpieczeństwo”.
„Szczerze przepraszam wszystkich dotkniętych zarazą” – powiedziała Rockforth. „Przedwczesne wypuszczenie produktu ostatecznie doprowadzającego do strat jest niedopuszczalne. Moja firma ma teraz przed sobą wiele pracy, aby odzyskać zaufanie klientów oraz partnerów handlowych. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest założenie funduszu restytucyjnego, wykorzystującego zyski ze sprzedaży EX7. ”
„Audyt decyzji poprzedzających wypuszczenie na rynek EX7 doprowadził do rozwiązania kilku umów pracowniczych Rockforth. Obejmuje to byłego dyrektora marketingu Rexa Whitlocka, pragnienie awansu przezwyciężyło u niego zdrowy rozsądek, a odrzucenie praktyk regulacyjnych naraziło miliardy dobrych ludzi na niebezpieczeństwo ”.
W innych wiadomościach dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa potwierdziła, że na tysiącach rynków w całej galaktyce będą teraz sprzedawać swoje specjalistyczne leczenie agronomiczne.
„Uruchomiliśmy powszechną produkcję i dystrybucję leczenia, zapewniając jego dostępność w przypadku wybuchu zarazy” – powiedział dr Kane.
„Ponadto dane dostarczone przez jednostki IAA wskazują, że możemy dokładnie określić, które obszary galaktyki wymagają leczenia agronomicznego. Nasze metody wykrywania są bardzo skuteczne. Jedynie w jednym przypadku – z systemu Upaniklis otrzymaliśmy nieprzewidziane wezwanie o dostawy, i będzie to wymagało zbadania.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.