Uroczystość końca roku w Reorte

System Reorte został wybrany jako miejsce wielu wydarzeń zwieńczającymi rok w Sojuszu, jednocześnie zostało również zgłoszone zapotrzebowanie na wiele różnych materiałów i artykułów.

Handlarze, artyści i kucharze z całego Sojuszu już się zjechali do miejsca obchodów, na którym wg. wstępnych szacunków ma być kilka miliardów gości. Planeta Home planuje przygotować synchroniczny pokaz fajerwerków i świateł przechodzący przez wszystkie kontynenty, z kolei strefa mieszkalna Davies Height przygotowuje targi kulinarne, na których będą serwowane dania z całej galaktyki.

Premier Edmund Mahon został honorowym gościem całego ciągu wydarzeń i pokazów,  jego komentarz został opublikowany we wszystkich liczących się w sojuszu gazetach:

„Ku końcowi zbliża się rok, któremu wiele zawdzięczamy. Pokój pomiędzy supermocarstwami. Atak Thargoidów wymierzony w ludzkość zostało odparty. Poprzez ciężką pracę i współpracę, udowodniliśmy, że możemy wspólnie się rozwijać, by przezwyciężyć wiele trudnych wyzwań. To jest coś z czego każdy z nas powinien być dumny.”

” Tak oto system Reorte będzie gościł uroczystość, która będzie o tym mówić przyszłym pokoleniom. Wzywamy całą galaktyczną społeczność, żeby pomogła nam upewnić się, że podczas licznych wydarzeń niczego nie zabraknie. Oczywiście każdy zostanie odpowiednio wynagrodzony za okazaną pomoc .”

Frakcja Reorte Mining Coalition została wybrana do nadzoru całej inicjatywy. Ładunki ryb, owoców oraz warzyw, zwierzęcego mięsa i (a jakże) piwa pojawiły się na liście szczególnie potrzebnych towarów. Na owej liście pojawiły się także bardziej wyrafinowane i egzotyczne produkty w tym: Laviańska Brandy, Anduligajskie fajerwerki i Perłowa Whiskey z Eranin.

By zapewnić płynność dostaw Reorte Mining Coalition ogłosiła, że hojnie wynagrodzi za zestrzelenie każdego poszukiwanego statku w ich systemie.

Całe przedsięwzięcie rozpocznie się 12 Grudnia i zakończy się 18 oczywiście w roku 3305. Jeśli zapotrzebowanie zostanie pokryte wcześniej to cała kampania się zakończy natychmiast. 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.