Kamcha News: Konflikt narasta

Już od miesiąca w Kamcha rozwija się konflikt pomiędzy  Kamcha Limited a Defence Force of Kamcha. Oficjalnie przyczyną tego sporu są informacje jakie upubliczniło dochodzenie prowadzone przez DFK w sprawie wytwórni nielegalnych używek zlokalizowanych w układzie.

Morris Mills, przedstawiciel Kamcha Limited wypowiedział się tymi oto słowy:
„Te dowody to jakaś kpina, nic z przedstawionych danych zebranych przez DFK nie wskazywało na naszą firmę. Rada Systemowa prawie jednogłośnie je odrzuciła i zasądziła odszkodowanie, ale oni dalej drążą ten temat. Nie możemy pozwolić aby nasze dobre imię było tak szkalowane a co za tym idzie tracił na tym prestiż Imperium. Zrobimy to co musimy.”

Po tych słowach zostało wystosowane do DFK ultimatum w którym Millis zażądał wpłaty 250 mln cr zadośćuczynienia oraz natychmiastowego zaprzestania dalszego dochodzenia. Kwota została wpłacona, ale śledczy nie zaprzestali swoich prac, więc Kamcha Limited oficjalnie wypowiedziała konflikt systemowy.

Defence Force of Kamcha w całej sprawie wystosowało oficjalny tylko komunikat o tym że prowadzą swoje statutowe działania i wezwało niezależnych pilotów do wsparcia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.