Koronawirus w Kamcha opanowany! [AKTUALIZACJA]

Przedwczoraj pisaliśmy o możliwym pojawieniu się 3306-CoV K w systemie Kamcha i podejrzenia te okazały się słuszne. Wczoraj o godzinie 06:00 lokalnego czasu planety Kamcha 2 stacja Jeschke Beacon została zamknięta dla ruchu międzyplanetarnego pozostawiając tylko kosmiczny hak dla dostaw z Kidinnu Gateway. The Winged Hussars, frakcja rządząca systemem, zorganizowała w ekspresowym tempie dostawę Advanced Medicines.


Dzięki współpracy wielu pilotów frakcji udało się w zaledwie dwie godziny sprowadzić 31 475 ton leków, co z nawiązką wystarczyło do stworzenia antidotum – na badania przekazano ok 200 ton różnego rodzaju leków. Pozostały transport pozwolił wytworzyć ponad 60 mld. dawek antidotum po 500mg, co oznacza, że na każdego mieszkańca systemu Kamcha przypada ok 10 dawek. Badacze z Laboratorium im. Pyrona Thundergrassa twierdzą, że już jedna, czy dwie dawki powinny całkowicie unieszkodliwić wirusa.

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Frakcja Kamitra Empire Pact przekazała nam informacje, że przyczyną wybuchu epidemii w systemie Kamitra mogły być działania kilku oficerów TWH. Według informacji otrzymanych od naszego kontaktu wirus został celowo podłożony przez jednego z oficerów, który zostawił nieszczelny kontener na Biowaste na jednym z terminali portu. Wirus miał być celowo rozprzestrzeniony w Kamitrze i przedostać się aż do systemu Kamcha, by umożliwić organizację dostaw leków w formie eventu. Sam event zaś miał być tylko przykrywką dla zabawy zorganizowanej z okazji 40-tych urodziny Hetmana TWH, Mathiasa Shallowgrave.

Jeśli informacje zostaną potwierdzone, Kamitra Empire Pact wystosuje petycję do rzecznika TWH o uchylenie immunitetu wskazanym oficerom i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. Przypomnijmy, że Kamitra Gold General Company straciła ponad 80% populacji w wyniku działania koronawirusa.

Według Nancy Homebrew z Kamitra Times, jeśli te informacje się potwierdzą, oficerom może grozić wielokrotne dożywocie za ludobójstwo i doprowadzenie do katastrofy biologicznej. Sprawę bada Kamitrańskie Biuro Śledcze.

Biuro rzecznika TWH z całą stanowczością dementuje te pogłoski i ogłosiło, że TWH postanowiła przyłączyć się do śledztwa, którego celem jest wykrycie sprawców przestępstwa. Nie wyklucza się też, że cała sytuacja mogła być tylko kwestią przypadku.

Do sprawy wrócimy.

Jedna odpowiedź na Koronawirus w Kamcha opanowany! [AKTUALIZACJA]

  • Ozonatory  napisał(a):

    Ciekawe co będzie z tą drugą falą… ja to aż się boje. Płyny i żele do dezynfekcji widać, że już weszły do naszej codzienności, także i ozonowanie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.