Nanoleki Vitadyne dostępne w marketach!

Fima Vitadyne otrzymała koncesję zezwalającą na dystrybucję opracowanych w grudniu 3304r. nanoleków. Będą one dostępne na stacjach w całej galaktyce.

Podczas pierwszego oficjalnego komunikatu firmy Vitadyne sądzono, że od wejścia farmaceutyków na rynek dzielą nas dni, może tygodnie. Przecież w końcu Międzygwiezdna Organizacja Zdrowia (IHO) pozytywnie zweryfikowania właściwości leku, a prowadząca projekt badawczo – rozwojowy, właścicielka Vitadyne Labs, prof. Katrien Rook została okrzyknięta geniuszem.

Niektórzy zaczęli się jednak zastanawiać: w jaki sposób tak relatywnie mała firma zdołała wynaleźć i opracować tak zaawansowany farmaceutyk? Z odpowiedzią na te wątpliwości, oraz z oczywistym żalem, pospieszył Pranav Antal, który obwieścił, że opracowany przez Vitadyne lek został wykradziony i jest pochodną leków wynalezionych przez społeczeństwo Utopii. Właścicielka Vitadyne na tak postawiony zarzut musiała odpowiedzieć i odpowiedziała. Że owszem, oryginalnie lek pochodzi z Utopii, ale nie został wykradziony, a legalnie pozyskany z wraku utopiańskiego transportowca.

Rozpoczęła się długotrwała batalia prawna, w której Pranav Antal żądał zwrotu oryginalnych farmaceutyków a także pochodnych stworzonych przez Vitadyne, zaś firma podkreślała legalność zdobytych materiałów, a także potencjalne ogromne korzyści, które opracowany lek miał przynieść ludzkości. Sprawą zajęła się IHO, która ostatecznie orzekła na korzyść Vitadyne Labs z tym zastrzeżeniem, że cały proces dystrybucji będzie utrzymywany i nadzorowany przez uznaną przez obie strony korporację farmaceutyczną.

Ten niewątpliwy zaszczyt spłynął na Vandermeer Corp., która z nieskrywaną radością poczęła tworzyć niezbędne magazyny i hale produkcyjne. Musiał minąć jeszcze rok, nim wszystkie strony doszły do konsensusu opracowując rygorystyczne środki kontroli i określając poziom kwalifikacji pracowników.

Pragnę z dumą ogłosić, że opracowane przez firmę Vitadyne Labs nanoleki są od teraz dostępne dla każdego. Sprzedażą zajmuje się placówka w systemie Kuma” – ogłosiła prof. Rook na konferencji prasowej w Elion Dock – „Nawiązaliśmy fantastyczną współpracę z przyjaciółmi z Vandermeer i nie możemy się doczekać, by podzielić się owocami naszej pracy z całą ludzkością!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.