Aresztowanie w związku ze sprawą zniszczenia Starship One

Oficer z Federalnego Korpusu Marynarki Wojennej został aresztowany za sabotowanie prezydenckiego statku Starship One.

Oświadczenie złożył Milandu Okoro z Federalnego Biura Prokuratora:

„Główny technik Rory Webster był szefem działu inżynierii na Starship One. Świadectwa członków zespołu pana Webstera twierdzą, że zarządził on nieautoryzowane poprawki w systemach hipernapędu statku w suchym doku, na krótko przed jego wystrzeleniem w maju 3301 r. I późniejszym zniszczeniem. ”

„Ta sprawa została wniesiona do Federalnego Sądu Najwyższego, gdzie pan Webster stanie przed sądem za masowe morderstwo i próbę zdrady”.

Prezydent Zachary Hudson nie skomentował, ale prezydent Gabinetu Cieni Felicia Winters powiedziała prasie:

„To była naprawdę przerażająca tragedia i wszyscy, którzy stracili życie w tym smutnym dniu zasługują na sprawiedliwość”.

Śmierć wielu przywódców Federacji na pokładzie Starship One spowodowała, że Winters na krótko została pełniącą obowiązki prezydenta, aż do momentu jak Hudson zdobył wotum zaufania. Media zwróciły uwagę na to, jak to wydarzenie wpłynęło na ich kariery polityczne.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.