Ataki terrorystów na imperialne porty

FEDERACJA PILOTÓW: Do wiadomości wszystkich dowódców

Imperium nadało tę wiadomość na swoich kanałach alarmowych:
„Doszło do wielu eksplozji na stacji Mackenzie Relay, w macierzystym systemie Księżniczki Aisling Duval. Terroryści NMLA przyznali się do odpowiedzialności ”.

„W skoordynowanych atakach zaatakowano również Tsiolkovsky Terminal w systemie Gabjaujis, Garrido Market w systemie LHS 4031 oraz Muller Terminal w systemie Rabh”.
„Pilnie prosimy galaktyczną społeczność o pomoc w naprawie tych portów gwiezdnych i ratowaniu ich mieszkańców”.
Imperialna Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ISS) opublikowała informację dotyczącą tego aktualnego zagrożenia:

„Neomarlinistowska Armia Wyzwolenia (NMLA) jest paramilitarną siłą ekstremistów politycznych, których działała do do tej pory na małą skalę”.
„Marlinizm to dobrze znana ideologia zainspirowana Marlinem Duvalem, który założył Republikę Achenar w 23 wieku, zanim stała się ona Imperium. Wiele osób z systemów peryferyjnych to marliniści, którzy chcą zastąpić sukcesję cesarzy reprezentacją wybranych senatorów. Neomarlinizm natomiast to bardziej zradykalowane podejście do tego tematu, jego poplecznicy uważają, że tylko taktyka terroru wymusi taką zmianę ”.

„Nienawiść NMLA do rodziny cesarskiej wyjaśnia, dlaczego celem ataków były gwiezdne porty pod szyldem Duval. Jednak użycie przenośnych materiałów wybuchowych klasy wojskowej jest bezprecedensowe, co sugeruje wzmożenie działań terrorystycznych”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.