Imperium zajęło się Marlinistami

Senator Denton Patreus zmobilizował imperialne siły zbrojne w odpowiedzi na akty terrorystyczne popełnione przez Neo-Marlinist Liberation Army (NMLA).

Imperium ogłosiło stan wojenny i blokadę w układach Ackwada, Beatis Chana i Nahuatl, gdzie popularne są republikańskie ideały marlinizmu. Wojska Armii Imperialnej zastąpiły lokalne siły bezpieczeństwa, a potencjalni sympatycy NMLA są aresztowani na przesłuchania.

Senator Patreus otrzymał brawa w Senacie Imperialnym, kiedy ślubował:

„Będzie sprawiedliwość za zabójstwo księcia Harolda Duvala i sprawiedliwość dla obywateli, którzy zginęli w płomieniach. Marliniści drogo zapłacą za te okrucieństwa! ”

W innych powiązanych z tematem wiadomościach Imperial Internal Security Service opublikował raport dotyczący ostatnich ataków NMLA na gwiezdne porty:

„Wyniki badań kryminalistycznych potwierdzają, że większość uszkodzeń stacji została spowodowana przez żrące enzymy Thargoidów. Fragmenty wskazują, że bomby były zaawansowane technologicznie, ale zdecydowanie były wykonane przez człowieka, a nie pochodzenia Thargoidów. Ich ładunki były identyczne pod względem składu, jak głowice rakietowe z enzymami. ”

„Nasza dedukcja jest taka, że ​​przenośne materiały wybuchowe zostały przemycone do wszystkich czterech portów gwiezdnych, a następnie zdalnie zdetonowane w ramach jednego skoordynowanego uderzenia. Przeprowadzamy wywiady z personelem stacji i analizujemy ostatni ruch w celu zidentyfikowania wszelkich wzorców ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.