Inicjatywa modernizacji małych gwiezdnych portów

W komunikacie prasowym korporacji Brewer omówiono plany poprawy dostępu do tankowania dla właścicieli Fleet Carrierów.

„Byliśmy zaskoczeni i zadowoleni z popularności naszego najnowszego produktu. Opcje dla niezależnych pilotów i załóg zostały znacznie rozszerzone dzięki wszechstronności i możliwościom naszych okrętów klasy Drake. ”

„Ale wysłuchaliśmy również obaw klientów, w szczególności tego, że duże statki, takie jak Anaconda, Corvette i Clipper, nie mogą zadokować w rafineriach, aby pobierać paliwo Tritium”.

„Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu, Brewer Corporation nawiązała współpracę z dwoma niezależnymi firmami budowlanymi: Kavanagh Spaceframes Ltd i Steel Castle Inc. Ich zadaniem jest ulepszenie szeregu placówek do w pełni funkcjonujących portów gwiezdnych, aby zwiększyć możliwości tankowania”.

Obie firmy budowlane, które wygrały ten kontrakt, mają imponujące osiągnięcia w modyfikowaniu placówek orbitalnych. Kavanagh Spaceframes specjalizuje się w gwiezdnych portach Orbis, podczas gdy Steel Castle pracuje wyłącznie z projektami Coriolisa. Projekty mają rozpocząć się w przyszłym tygodniu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.