Książę Harold Duval zamordowany

Książę Harold Duval nie żyje. Zamach przeprowadziła Neo-Marlinist Liberation Army.

Imperium milczy w sprawie tego wydarzenia, nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia. Jednak niezależna dziennikarka Gwendolyn Nash opublikowała następujący raport dla Vox Galactica:

„Z wywiadów z wieloma źródłami dowiadujemy się, że jednemu zabójcy udało się zinfiltrować prywatny transport Harolda Duvala. Zabójca został zabity przez strażników na statku, niestety dopiero po oddaniu z bliskiej odległości strzałów do księcia .

„NMLA przyznało się do tego ataku w swojej ostatniej propagandowej audycji, w której określała rodzinę Duval jako „ imperialistycznych pasożytów ”. Grupa ekstremistów zażądała również, aby „ wszyscy marliniści powstali i domagali się utworzenia Republiki demokratycznej”.

„Harold Duval ostatnio zasłynął ze swoich słów o niezdolności do sprawowania rządów przez cesarza Hengista. Od ogłoszenia tej wypowiedzi pozostawał poza zasięgiem opinii publicznej. Rzadko opuszczał Kapitol, ale tym razem odbywał prywatną podróż, by odwiedzić swoją córkę Aisling Duval, prawdopodobnie w sprawie niedawnego atak terrorystyczny w systemie Cemiess.

„Nie wiadomo, skąd NMLA wiedziała o planie podróży księcia oraz jak udało jej się złamać zabezpieczenia na jego statku”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.