Nekrolog: Książę Harold Duval

Imperial Herald opublikował nekrolog księcia Harolda Duvala, który został zamordowany przez terrorystów NMLA.

„Urodzony w 3230 r., syn Cesarza Hengista, na przekór purytańskiego stylu życia swojego ojca, wypełniał swoje dni imprezowaniem i rozpustą, stając się czarną owcą rodziny Duval”.

„To prawdopodobnie przypadek, że Harold miał dziecko z artystką Imogen Gabrielini. Pobrali się na krótko przed jej śmiercią do której doprowadziło używanie narkotyków. Jego córka, księżniczka Aisling Duval, zawsze ciepło mówiła o swoim kochającym ojcu ”.

„Cesarz Hengist ostatecznie zadekretował, że jego syn nie nadaje się na tron, mimo że był jego jedynym spadkobiercą. Harold nigdy tego nie kwestionował, być może z ulgą pozwalając przyrodniej siostrze Arissie Lavigny-Duval zająć jego miejsce.

„W ostatnich latach Harold stał się samotnikiem na Capitolu, cierpiąc z powodu złego stanu zdrowia spowodowanego przez całe życie ekscesów. Ale instynkt opiekuńczy ojca zmotywował go do podróży do systemu macierzystego Aisling po tym, jak został on zaatakowany przez terrorystów. Niestety, pomimo tego, że zawsze wyrzekał się władzy, sam fakt bycia Duvalem uczynił go celem dla NMLA ”.

„Kiedy Imperium opłakuje księcia Harolda, pojawiają się podejrzenia, że ​​NMLA była wspomagana z wewnątrz otoczenia księcia. Ktoś przekazał informację o trasie jego statku i zabezpieczeniach, rzucając cień na dziedzictwo tego ekscentrycznego, ujmującego człowieka”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.