Pogrzeb Księcia Harolda Duvala

FEDERACJA PILOTÓW: Do wiadomości wszystkich dowódców

Rzadkie towary wymagane przez Imperium w systemie Baala.

Na Capitolu rozpoczął się państwowy pogrzeb Księcia Harolda Duvala. W całym Imperium ogłoszono oficjalny tydzień żałoby.

Cesarz Arissa Lavigny-Duval otworzyła ceremonię, wygłaszając pochwałę dla swojego przyrodniego brata. Księżniczka Aisling Duval, córka Harolda, również była obecna, jednakże z powodu emocji nie była w stanie przemówić do zgromadzonych tłumów.

Spływają liczne holograficzne przesłania kondolencyjne z całej galaktyki, w tym od Premiera Sojuszu Edmunda Mahona i Prezydenta Federacji Zachary Hudsona. Nawet Hadrian Duval, wygnany przywódca Nova Imperium, oddał szacunek swojemu zmarłemu wujowi.

Ciało księcia, zamknięte w wysadzanej klejnotami przezroczystej trumnie, w kondukcie żałobnym przejechała przez miasto w asyście Gwardii Cesarskiej. Po dotarciu do Sali Męczenników została tam pozostawiona na dwa tygodnie.

W Pałacu Cesarskim odbędzie się ceremonia upamiętniająca Harolda Duvala, na którą zamówiono rzadkie towary. Ngadandari Fire Opals, Esuseku Caviar, Lavian Brandy oraz Kamitra Cigars należy dostarczyć do czwartku 1 paździenrnika na pokład stacji Oterma w systemie Baal, skąd Biali Templariusze przetransportują je do Kapitolu po sprawdzeniu bezpieczeństwa.

Dowódcy Federacji Pilotów otrzymają zezwolenie wstępu do systemu Achenar. Planowana są standardowe nagrody dla dostawców. Aby jeszcze bardziej zachęcić do udziału, Gutamaya Corporation zastosuje rabat do 25% na wszystkie zakupy statków, w zależności od ilości dostarczonych rzadkich przedmiotów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.