Rozpoczyna się proces w sprawie Starship One

Proces głównego technika Rory’ego Webstera, oskarżonego o masowe morderstwo i próbę zdrady, rozpoczął się dziś w Federalnym Sądzie Najwyższym na Marsie.

Pan Webster, szef departamentu w Federalnym Korpusie Inżynierii Marynarki Wojennej, jest oskarżony o próbę zniszczenia statku Starship One w 3301 – nie przyznał się do winy.

Prokurator przedstawił zarzuty, poniżej streszczenie:

„Zgodnie z zeznaniami trzech inżynierów marynarki wojennej, przed startem statku Starship One zainstalowali zastępcze komponenty regulatora mocy. Podczas wstępnego dochodzenia Pan Webster potwierdził, że była to rutynowa konserwacja. ”

„W zeszłym roku jedna z inżynierów przeanalizował dane dotyczące incydentu Highliner Antares i zdała sobie sprawę, że wstępnie zmodyfikowane regulatory mocy mogły spowodować w Starship One identyczne zajście jak w przypadku tzw. „misjump”. Próbowała dalej prześledzić źródła użytych komponentów i odkryła że informacje o tym zostały usunięte. ”

„Po tym, jak pan Webster odmówił odpowiedzi na jej pytania, ona i jej koledzy skontaktowali się z władzami, prosząc o pełne dochodzenie”.

Highliner Antares był liniowcem pasażerskim Sirius Corporation, który został zniszczony w 3251 roku, kiedy jego eksperymentalne silniki hipernapędu uległy awarii.

Obrona odrzuciła oskarżenia jako nie do udowodnienia i motywowane osobistymi urazami, odnosząc się do bezbłędnych danych Głównego Technika Webstera.

Proces ma się zakończyć w przyszłym tygodniu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.