Śmierć Duvala

Imperialne źródła potwierdziły, że książę Harold Duval został zamordowany przez terrorystów z NMLA podczas podróży incognito do systemu Cemiess.

Cesarz Arissa Lavigny-Duval wydała oświadczenie:

„Z wielkim smutkiem ogłaszamy śmierć naszego ukochanego księcia Harolda. Organizowany jest państwowy pogrzeb w Sali Męczenników po którym nastąpi okres żałoby, jak to jest w zwyczaju dla cenionych członków rodziny cesarskiej. Wszyscy obywatele będą mieli sposobność, by uczcić pamięć Harolda we właściwy sposób ”.

Księżniczka Aisling Duval, córka Harolda, wydawała się nietypowo zdenerwowana, kiedy dała krótkie oświadczenie mediom:

„To dla nas wszystkich ogromna strata… Przepraszam… Nie mogę uwierzyć, że to się stało. On nie mógł zginąć! Kiedyś żywiłam trochę sympatii dla marlinistów, ale teraz oni… zabrali go nam. Zabrali mojego tatę ”.

NMLA zaatakowała również porty gwiezdne w systemach Cemies, Gabjaujis, LHS 4031 i Rabh.

Imperium jest teraz w stanie podwyższonej gotowości, a Senat zatwierdził nowe inicjatywy antyterrorystyczne zaproponowane przez senatora Dentona Patreusa.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.