Terroryści wykorzystywały materiały wybuchowe pochodzące od Thargoidów

Imperialna Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego przesłała kolejny biuletyn dotyczący ataków terrorystycznych na porty kosmiczne w Imperium.

„Pojawiły się informacje, że cztery porty gwiezdne zostały zaatakowane przez Thargoidów. Jednoznacznie dementujemy te donosy, nie ma żadnych dowodów na obecność statków Thargoidów w tym rejonie ”.

„Obserwatorzy poinformowali, że niektóre szkody wyrządzone infrastrukturze stacji bardzo przypominały efekt broni Thargoidów. Zostało to zarejestrowane przez wewnętrzne systemy czujników, co zaowocowało automatycznymi transmisjami alarmowymi zaprojektowanymi w celu wezwania pomocy podczas najazdu Thargoidów. „

„Wstępne badania sugerują użycie niestandardowych urządzeń wybuchowych, które zawierają elementy technologii Thargoid. Sugeruje to, że sprawcy mają dostęp do niezwykle wyszukanych zasobów, a także materiałów ksenologicznych ”.

„Jak dotąd nie ma powodu, by wątpić, że za te ataki odpowiada Neo-Marlinist Liberation Army (NMLA). Otrzymaliśmy doniesienia, że w niektórych imperialnych systemach peryferyjnych, na których marlinizm pozostaje popularny ludność jest zadowolona z tych zbrodniczych ataków ”.

Nadal uszkodzone stajce proszą o pomoc: Mackenzie Relay w układzie Cemiess, Tsiolkovsky Terminal w systemie Gabjaujis, Garrido Market w LHS 4031, orazd Muller Terminal w Rabh.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.